Enter the year of your birth

Gouden Pen Awards

L60, Amsterdam

Blendle is een Nederlandse startup. De 200.000 Blendle-gebruikers kunnen via de website alle kranten en tijdschriften lezen, en hoeven alleen te betalen voor de artikelen die ze lezen. Wat Spotify heeft gedaan voor muziek, en Netflix voor film, wil Blendle doen voor de journalistiek. Met steun van onder andere The New York Times, zijn ze op dit moment bezig met een internationale opmars.

Ondanks dat Blendle minder dan een jaar bestaat, is het zeer succesvol in thuisland Nederland. Elke dag laat Blendle talloze nieuwe mensen kennis maken met de prachtige journalistiek die in Nederland gemaakt wordt.

Gouden Pen 2
En om de journalisten te vieren die die stukken schrijven, organiseert Blendle een nieuw jaarlijks evenement.

Tijdens een feestelijke avond zal een nieuwe prijs, De Gouden Pen, worden uitgereikt aan de journalist achter het best verkochte artikel van het jaar. Op het evenement, met zo’n 200 genodigden, zal de top van de Nederlandse journalistiek aanwezig zijn. Waaronder alle jonge talenten, hun hoofdredacteuren en uitgeversbazen.